KARTA PODARUNKOWA

STRZELNICA SILESIA SHOTGUN KATOWICE

Strzelnica Katowice Karta podarunkowa

Urodziny… Święta… Rocznica… a może po prostu chcesz komuś zrobić oryginalną niespodziankę?

Nie masz pomysłu?  My go mamy!

👉 KARTA PODARUNKOWA👈
TO ZNAKOMITY PREZENT DLA KAŻDEGO I NA KAŻDĄ OKAZJĘ 

JAK ZAKUPIĆ NASZĄ KARTĘ PODARUNKOWĄ?👇

Jest kilka możliwości:

👉 OSOBIŚCIE – zapraszamy do nas na strzelnicę, w godzinach otwarcia i załatwimy wszystko na miejscu osobiście (płatność gotówką lub kartą)  

👉 TELEFON prosimy o telefon na numer 603 051 097,  ustalimy wszystkie szczegóły*, następnie trzeba wykonać przelew na kwotę na jaką będzie karta podarunkowa i wysłać nam potwierdzenie na email: biuro@strzelnica-katowice.pl. Po zaksięgowaniu kwoty można odebrać kartę w dogodnym dla siebie terminie, jest również możliwość wysłania karty na wskazany adres do wysyłki (płatność przelew, dane poniżej**)

👉 EMAIL prosimy wysłać informację o chęci zakupu karty podarunkowej wraz ze szczegółami* na email: biuro@strzelnica-katowice.pl, następnie trzeba dokonać płatności w wybranej kwocie i przysłać nam potwierdzenie przelewu wraz z informacją o formie odbioru karty, czy to będzie odbiór osobisty czy wysyłka (płatność przelew, dane poniżej**)

________________

* SZCZEGÓŁY czyli – kwota na jaką ma zostać wystawiona karta podarunkowa oraz dane osoby dla której jest przeznaczona. Na życzenie możemy ukryć wartość karty podarunkowej oraz możemy wpisać, że jest ona na przykład: “dla Ukochanego”, “dla Dziadka” itp., ale prosimy o bardzo dokładne opisanie takich informacji. 

** DANE DO PRZELEWU –
     SILESIA SHOTGUN Sp. z o.o
     ul. Żelazna 15, 40-851 Katowice
     PKO Bank Polski – 40 1020 2313 0000 3702 0623 0108, w tytule przelewu należy wpisać “karta podarunkowa Imię nazwisko

Przypominamy, żeby po dokonaniu płatności wysłać nam potwierdzenia przelewu na mail: biuro@strzelnica-katowice.pl,
wraz z informacją czy chcą Państwo odebrać kartę osobiście na strzelnicy czy ma zostać dostarczona, wówczas prosimy o podanie adresu do wysyłki.

Informujemy iż nie ma u nas możliwości wysyłki elektronicznej wersji karty.

GARŚĆ DODATKOWYCH INFORMACJI  😉

Cała kwota na jaką jest wystawiona karta podarunkowa przeznaczona jest na strzelanie, bez żadnych dodatkowych lub ukrytych opłat. Instruktor, stanowisko i broń jest już w cenie, to najtańsza forma zakupu karty podarunkowej!

Jeśli karta jest zakupiona u nas na Strzelnicy SILESIA SHOTGAN (nie u zewnętrznych usługodawców), nie jest konieczna rezerwacja, przychodzicie kiedy chcecie, w godzinach otwarcia strzelnicy.

Jak na miejscu okaże się, że zabawa się spodobała, można kontynuować strzelnianie dokupując dodatkowo amunicję.

Osoby towarzyszące mile widziane 😎

Dziękujemy i zapraszamy!

REGULAMIN

regulamin strzelnicy Silesia Shotgun .pdf