O NAS

STRZELNICA SILESIA SHOTGUN KATOWICE

Miło nam gościć Cię na naszej stronie. Skoro tu jesteś to znaczy, że albo zaczynasz przygodę
z bronią palną,
bądź szukasz nowego miejsca na podniesienie już zdobytych umiejętności
lub po prostu szukasz rozrywki.

PRZYGODA, NOWOŚĆ, ROZRYWKA to są te cechy, które nas identyfikują!

DOŚWIADCZENIE, WIEDZA, PROFESJONALIZM to jest dokładnie to co mamy Ci do zaoferowania!

Strzelnica SILESIA SHOTGUN to nowoczesny obiekt w samym sercu Śląska, w centrum Katowic. Działamy od września 2020 roku,
a znajdziecie nas przy ulicy Żelaznej 15, gdzie dawniej swoją siedzibę miał klub muzyczny Mega Club, niektórzy go pewnie pamiętają.

Nasza Strzelnica to miejsce, w którym każdy, bez względu na wiek, płeć, doświadczenie może spróbować swoich sił w strzelectwie.
Nasz obiekt jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, które chciałyby spróbować swoich sił na strzelnicy.
Strzelectwo, to dziedzina,
która postrzegana jest jako atrybut wybranych grup społecznych.
To powoli się zmienia, a my chcemy udowodnić, że jest to sport dla każdego!

Sport, który wymaga dyscypliny i skupienia, ale potrafi w skuteczny sposób oderwać od codzienności. Każdy kto choć raz spróbował wie,
o czym mówimy, a kto jeszcze nie miał okazji, zapraszamy do Nas!

Nasi instruktorzy, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, każdego wprowadzą w tajniki użytkowania broni. Na dwóch osiach strzeleckich,
o długości 30 metrów każda, posiadamy w sumie 10 stanowisk (po 5 na oś). Stanowiska przystosowane są do broni zarówno krótkiej, jak i długiej.
Jakie jednostki broni posiadamy w swoich zasobach możecie sprawdzić w zakładce asortyment <więcej>, który stale jest poszerzany. Jeżeli okaże się,
że nie posiadamy tego co Cię interesuje, zgłoś nam, a my w miarę możliwości poczynimy kroki w celu zadowolenia naszych Klientów.

W naszej ofercie znajdziecie również KARTY PODARUNKOWE <więcej>, świetne jako prezent na każdą okazję!

 Często zastanawiacie się lub pytacie Nas, kto może przyjść i postrzelać? Każdy!

   • Nie są wymagane umiejętności! – Nasi Instruktorzy nauczą Cię wszystkiego!
   • Nie ma granicy wieku! – Przyjść i postrzelać może każdy!
    Zapraszamy dzieciaki (oczywiście z opiekunem prawnym), młodzież, dorosłych.
   • Nie wymagamy posiadania własnej broni! – Mamy na miejscu duży wybór broni krótkiej i długiej.
   • Nie musisz posiadać żadnych pozwoleń!

PRZYJDŹ! SPRAWDŹ SIĘ!

Zapewniamy dobrą zabawę!

W swojej ofercie mamy również możliwość wynajmu pomieszczeń szkoleniowych. W naszym obiekcie znajdują się dwie sale wykładowe,
każda na 30 osób, istnieje możliwość zorganizowania cateringu. Zapraszamy do galerii <więcej>.
Każde z pomieszczeń wyposażone jest w urządzenia medialne z dostępem do Internetu, tablice flipchart.

Ponadto organizujemy szkolenia z szeroko rozumianego obszaru bezpieczeństwa państwa.
Każde szkolenie przeprowadza doświadczony specjalista w danej dziedzinie, opierając się na aktualnych przepisach prawa
i obowiązujących na danym terenie aktach prawa wewnętrznego.

Oferta skierowana jest do administracji publicznej, służby zdrowia, przedsiębiorców oraz zorganizowanych grup,
potrzebujących wsparcia w poszerzeniu, bądź zaktualizowaniu wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej,
przygotowującej
do profesjonalnego zrealizowania powierzonych im zadań.

👇

MASZ TEMAT SZKOLENIA, ALBO MOŻE MASZ OBSZAR, W KTÓRYM POTRZEBUJESZ PRZEPROWADZIĆ SZKOLENIE,
ALE NIE WIESZ JAKIE TEMATY BĘDĄ ODPOWIEDNIE?

ZADZWOŃ DO NAS! POMOŻEMY W DOBORZE TEMATYKI DO OCZEKIWAŃ!
MY GWARANTUJEMY PROFESJONALNE SZKOLENIE!

 

JESTEŚMY GRONEM DOŚWIADCZONYCH TEORETYKÓW, JAK I PRAKTYKÓW!

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU, A W ZAMIAN OTRZYMASZ SWÓJ PROFESJONALIZM!

NASI INSTRUKTORZY

Darek jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Poza służbą w Policji, którą zakończył, można go spotkać na korytarzu w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa, gdzie prowadzi zajęcia z szeroko rozumianego bezpieczeństwa narodowego, bezpieczeństwa antyterrorystycznego, zorganizowanej przestępczości oraz metodyki kryminalistyczno-śledczej. To wszystko brzmi groźnie, ale możecie Nam wierzyć, że Darek jest bardzo pogodną i przemiłą osobą. Jest również członkiem Zarządu w Klubie Strzeleckim Silesia Gorillas   😀 Prywatnie interesuje się sportem i jest pasjonatem białej broni.

Grzesiek to przede wszystkim ojciec trójki dzieci 💪😉 Poza strzelnicą, spełnia się zawodowo w branży ochroniarskiej. W kręgu jego zainteresowań jest motoryzacja oraz oczywiście, jak na instruktora strzelectwa przystało, interesuje się bronią. Grzesiek zasila szeregi zarządu Klubu Strzeleckiego Silesia Gorillas.

Grzesiek jako młody chłopak po ukończeniu szkoły, nie zastanawiając się długo podjął decyzję o przystąpieniu do służby wojskowej w 18 Bielskim Batalionie Powietrznodesantowym, co było jego marzeniem. Obecnie, na co dzień, jest szefem ochrony w międzynarodowej firmie. Branża ochroniarska nie ma już przed nim tajemnic. Jego hobby zawsze było i jest strzelectwo! Dlatego z pasją podchodzi do bycia Instruktorem! Spełnia się również jako Sędzia PZSS, rusznikarz oraz Prezes Zarządu Klubu Strzeleckiego Silesia Gorillas. Grzesia cechuje się duże poczuciem humoru. 😀 Prywatnie miłośnik broni, motoryzacji i wielbiciel kotów.

Jarek przez całą swoją służbę w Policji zasilał szeregi Pododdziału Antyterrorystycznego w Katowicach, brał udział w misji pokojowej ONZ w Kosowie. Obecnie z zaangażowaniem oddaje się prowadzeniu firmy szkoleniowej OSS DELTA, gdzie może dzielić się zdobytą wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Prowadzi szkolenia dla firm, o tematyce bezpieczeństwa, strzelectwa i technik interwencji. Jarek, jest dużym wsparciem instruktorskim na strzelnicy, ale przede wszystkim jest jej Prezesem i współwłaścicielem. Wśród jego zainteresowań jest motoryzacja, gdzie szczególne miejsce zajmuje, pokaźnych rozmiarów kolekcja modeli aut rajdowych 😊

Przemek może przy pierwszym spotkaniu sprawiać wrażenie groźnego 😉, jednak nic bardziej mylnego, jest osobą o wielkim poczuciu humoru. Poza pracą zawodową, jego hobby jest historia XX wieku, konflikty zbrojne, no i oczywiście broń palna. Przemek ma również inne zainteresowanie, sam mówi o sobie „taktyczna szafiarka”. Jeśli w grę wchodzi zakup wyposażenia, odzieży, sprzętu taktycznego, to najlepiej zapytać Przemka, doradzi, pokieruje i pomoże.

Sebastian pomimo swojego młodego wieku 😉 i siwej brody, już od ponad 20 lat działa i pracuje w branży ochroniarskiej dla jednej z większych firm w Polsce. To tu stawiał pierwsze zawodowe kroki i rozwijał swoje kompetencje. Obecnie zajmuje stanowisko komendanta i odpowiada za grupy interwencyjne oraz konwojowe. Prywatnie to dumny tata dwójki pociech, który interesuje się motoryzacją. Wolne chwile spędza na wycieczkach rowerowych i zawodach strzeleckich. Sebastian jest również Wiceprezesem Klubu Strzeleckiego Silesia Gorillas.

SOCIAL MEDIA

REGULAMIN

regulamin strzelnicy Silesia Shotgun .pdf

NASI PARTNERZY